Hakkımızda

Özyuvam İnş. Tur. San. Ve Tic. İth. Ltd. Şti. kurulduğu 1986 yılından bugüne kadar inşat, proje ve taahhüt sektöründe Fethiye ve çevresinde hizmet vermiş; 1500'ün üzerinde konut ve lüks villa başta olmak üzere, otel ve mağazalar arasında değişen birçok görkemli ticari projeye başarıyla imza atmıştır.

Özyuvam İnşaat; Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkarak sektörümüze öncülük eden bir marka haline gelmiştir. İster yatırım, ister yaşam amaçlı mülk satın almak isteyen müşterilerine keyifli bir deneyim sunan Özyuvam; elit tasarımlarındaki kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutar. 

Özyuvam İnşaat 24 yıllık geçmişin ve tecrübelerin ışığında; sektörün vermiş olduğu bilinçle hareket edip, günümüz teknolojilerinin her türlüsünü kullanarak, taahhüt ettiği işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirir. Çok sayıda uzman personel ve profesyonel yönetici kadrosuyla, "Önce müşteri memnuniyeti" ilkesine sadık kalarak; kaliteye, takım çalışmasına ve kurumsallaşmaya öncelik verir. Kanuni mevzuat ve şartlara taviz vermeden uyar ve devamlı iyileştirmeye azami özen gösterir. Yaşam alanlarındaki kalite düzeyini sürekli yükseltmek için uzman kadrosu ve tüm birimlerinin projelere katılmasını sağlar. İş hayatında sağladığı güvenin büyük bir sermaye olduğunun bilincinde, bu sermayeyi her geçen gün arttırmak için çalışır. Özyuvam kendisine duyulan güvenle birlikte, sektöründe lider olmuş bölgedeki sayılı kuruluştan biridir.

Özyuvam; Avrupa standartlarına ve TSE'ne uygun bina yapım teknikleri ve malzemeleriyle, kendine has yerel mimarinin modern hayat standartlarıyla birleşimini yansıtan lüks villa ve apartman projelerini hayata geçirerek modern eğilimi yakalar; Özyuvam tasarım ve üretimden başlayarak satış sonrası süreci kapsayan hizmet ağıyla birlikte, alanında öncü olmayı devam ettirecektir.