Alıcılar İçin

Satış Sonrası

Özyuvam Evleri, müşteri memnuniyetini satın almadan sonra da sürdürerek, kurduğu satış sonrası departmanıyla banka hesap açma, mobilya satın alma, fatura ödeme, kiraya verme, temizlik, bakım ve onarım da dahil her türlü danışmanlık ve yardım hizmetini müşterilerine sunar. Satış sonrası departmanı giderek güçlenen birimleriyle, kapılarını müşterilerimize sonuna kadar açmıştır. Müşteri memnuniyetini yerine getirmekten gurur duyan Özyuvam, ekspertiz ve danışmanlık hizmetleriyle profesyonel uzmanlarının bilgisini, verimlilik doğrultusunda sizin için kullanır.

Kira

Özyuvam konutları yerel ve turistik merkezlere yakın inşa edilmiştir. Özel konut kiralama bu bölgede yüksek kar getirisi olan bir sektördür ve kiralık evlere talep çok fazladır. Kiralama seçenekleri ve vergilendirme hususlarında tavsiyelerimizle, mülkünüzü değerlendirirken her zaman yanı başınızdayız.

Bakım

Özyuvam Evleri'nden satın aldığınız evinizin bakımı için, mülkünüzün boyutuna bağlı olarak ortalama 50-100 TL arasında bir aylık ücret karşılığında sizin için bu düzeni organize ediyoruz. Bu yolla mülkünüzün emin ellerde olduğuna emin olabilirsiniz.

 

    Bakım ücreti aşağıdaki öğeleri kapsayacak;
  • Bahçe bakımı
  • Ortak alanların bakımı ve temizliği
  • Yüzme havuzu kimyasalları
  • Güvenlik

 

Mobilya

Özel mobilya isteklerinde ithalat, sipariş ve yerel mobilyacılardan satın alma için ekstra bir danışmanlık ücreti alınmamktadır. Alternatif olarak bizim mobilya paketlerimizi tercih ederek, hayatınızı biraz daha kolaylaştırmanız mümkün. Fiyatlar, mobilya tarzı ve mülkiyet boyutuna bağlı olarak değişiyor. Konforlu bir ev inşa etmeye yardımcı olmak için buradayız.

Teminat

Özyuvam İnş. Tur. San. Ve Tic. İth. Ltd. Şti. kurulduğu 1986 yılından bugüne kadar inşat, proje ve taahhüt sektöründe Fethiye ve çevresinde hizmet vermiş; 1500'ün üzerinde konut ve lüks villa başta olmak üzere, otel ve mağazalar arasında değişen birçok görkemli ticari projeye başarıyla imza atmıştır. Özyuvam İnşaat; Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkarak sektörümüze öncülük eden bir marka haline gelmiştir. İster yatırım, ister yaşam amaçlı mülk satın almak isteyen müşterilerine keyifli bir deneyim sunan Özyuvam; elit tasarımlarındaki kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutar.